3D podznačky

Dejte své reklamě třetí rozměr !
Firma AUTO Two M s.r.o. nabízí jedinečné 3D podznačky – držáky SPZ s vlastním firemním motivem a logy jak pro osobní vozy s reg. značkou EU rozměru, tak pro motocykly. 

Aero-taxi OKR

Veřejné mezinárodní letiště Mnichovo Hradiště je brána do Českého Ráje. Využívá se pro obchodní i zájmové létání a další neletecké aktivity, jako jsou různé závody, testování a srazy aut a motocyklů.

Autodrom Brno

Tradice Masarykova okruhu sahá až do roku 1930, kdy byla vybudována přírodní trať vedená po silnicích na okraji rozrůstajícího se Brna.

Autodrom Most

Společnost AUTODROM MOST a.s. je vlastníkem závodního okruhu a areálu Polygon se všemi jeho doprovodnými aktivitami včetně offroadové dráhy.

Autodrom Sosnová

Celý areál autodromu se dá rozdělit na 3 hlavní a samostatné okruhy a to asfaltový, šotolinový a offroadový okruh. Přičemž asfaltový a šotolinový na sebe ve dvou místech přímo navazují a je tak možné jezdit oba povrchy zároveň jako jeden okruh.

Czech Drift Series

CDS je MČR s mezinárodní účasti. Závodíme ve dvou skupináu Street a Pro. Závodníci v Pro skupině jsou drifteři na Evropské úrovni. Závody CDS se jezdí na profesionáních okruzích jako Most, Brno, Sosnová i Hradec králové.

Driving Academy

Spoločnosť Driving Academy s.r.o. vznikla v roku 2010 a je členom skupiny Slovakia Ring. Už po uvedení na trh sa radí na prvé miesto spoločností, ktoré poskytujú vzdelávanie pre vodičov.

Libros

Centrum bezpečné jízdy LIBROS OSTRAVA je špičková základna pro všechny řidiče, kteří mají rádi adrenalin se všemi možnými vozidly  na asfaltu i v terénu.

Mogul

Akciová společnost Paramo se tradičně specializuje především na výrobu mazacích a procesních olejů, dále stavebně izolačních asfaltů a silničních asfaltů, parafinů a gačů a dalších rafinérských výrobků.

Sheron

Značka SHERON je česká značka s více jak 20-ti letou tradicí.

Xtuning

Jsme česká soukromá společnost, která se softwarovou úpravou řídicích jednotek zabývá více než 14 let. V roce 2013 jsme provedli více než 5.000 úprav.