Libros

Centrum bezpečné jízdy LIBROS OSTRAVA je špičková základna pro všechny řidiče, kteří mají rádi adrenalin se všemi možnými vozidly  na asfaltu i v terénu. Celkem deset hektarů motoristického ráje s osvětleným terénním i asfaltovým polygonem vybaveným nejlepší technologií v ČR  pro všechny školy smyku, kurzy bezpečné jízdy i odečet trestných bodů pro řidiče osobních i nákladních vozidel , testování aut a motorek , driftování s osobními  i NÁKLADNÍMI vozy s technologií EASYDRIFT, firemními dny a show day.

libros_new

Speciální technicko – terénní polygon Centra bezpečné jízdy , jediný tohoto druhu v České republice je určen pro adrenalinové jízdy  vozy TATRA 813 8X8 KOLOS Centra LIBROS, SPECIÁLY OFF ROAD , QUAD, ENDURO i vojenské speciály . Polygon obsahuje více než 25 umělých technických překážek, můžete jezdit celkem po pěti různých površích ( bláto, kamení , písek , štěrk , hlína, ). Atraktivní umělý most , hluboké jámy , kopce a gigantická převýšení .

Unikátem je BRUTT MONSTER LIBROS , umělá překážka, giga ocelový most, kde se dostanete s  vozidlem do 15 metrové výšky, prudký výjezd a prudký sjezd pro speciálně upravené vozy truck, off road nebo quad.

Aréna Centra LIBROS pro fanoušky aut a motocyklů nabízí více než 40 vozidel a techniky pro jízdy ve dne i noční show na asfaltu  do terénu ( vojenské vozidla UAZ, PRAGA V3S, TATRA 815 4X4 , ROSS 6X6, TATRA 815 8X8, SPECIÁLY TATRA 813 8X8 KOLOS V ÚPRAVĚ TRUCK TRIAL, OFF ROAD SPECIÁL JEEP GRAND CHEROKEE, vozy ŠKODA  pro školy smyku , HYNDAI I30 COUPE SPORT pro EASYDRIFT a SPECIÁL TATRA 815 4X4 EASYDRIFT, MOTOKÁRY, MOTOCYKLY, vysokozdvižná plošina SKY JACK pro foto a video záběry a další.

Zapůjčení ochranných přileb, hygienických návleků, ochranných reflexních vest pro vstup na polygony, možnost připojištění.

Celý 10-ti hektarový komplex má svou infrastrukturu a zázemí. Parkoviště, cateringové služby, Rybářskou baštu, vinotéku, video showroom pro 100 osob , off road klub, bar, kavárnu , místnost se simulátory a trenažéry, AUTOGRIL- otočný simulátor s kabinou nákladního auta. Celý areál je součástí společnosti Libor Václavík – LIBROS – DŮM, PROFI , HOBBY , ŘEMESLO, se supermarketem kompletního sortimentu železářství, dřeva , půjčovny strojů a nářadí, barev, prodeje dveří, apod. Součástí firmy je autodoprava,  autoservis , pneuservis.

Zprostředkujeme možnost ubytování pro jednotlivce i celé skupiny.

www.centrum.libros.cz