Základní pokyny pro zákazníka

Obchodní podmínky

Níže naleznete obchodní podmínky pronájmu sportovního vozidla.

Instruktor vás seznámí s ovládáním vozidla a bude vás doprovázet během jízdy. Vozidlo budete řídit vy.

Jízdy probíhají na běžné pozemní komunikaci, po dálnici a po letištní tzv. pohybové ploše, přičemž vstup na letištní plochu je pouze na vlastní nebezpečí.
Ostatním je vstup na letištní plochu přísně zakázán.

Rezervace jízdy provádějte na webových stránkách www.showcars.cz/objednávka pomocí online rezervačního kalendáře. Rezervaci provádějte minimálně 30 dní před ukončením platnosti voucheru, předejdete tím případné komplikace při rezervaci termínu. Dále je možné jízdu objednávat telefonicky na telefoniích číslech 720 173 408, 720 173 408 a to v pracovní době od pondělí do neděle od 9.00 do 18.00 hod.

V případě zrušení rezervace je nutné kontaktovat Showcars s.r.o. minimálně 3 dny předem a to na telefoniích číslech 720 173 408, 720 173 408.

Na vybraný termín jízdy je zákazník povinen dostavit se minimálně 30 minut před započetím jízdy a to do provozovny Showcars s.r.o. na adrese: Víta Nejedlého 919, Mnichovo Hradiště, 295 01. V případě pozdního příchodu na jízdu si Showcars s.r.o. vyhrazuje právo uplatnit storno poplatek ve výši 300,-Kč

Pokud se zákazník, aniž by na to minimálně 3 dny před jízdou upozornil, nedostaví na objednanou jízdu, voucher pozbude platnosti.

Zákazník může změnit rezervaci, tj. sjednat nový termín jízdy nejpozději 3 dny před jízdou.

Při registraci jízdy je nutné předložit: platný voucher, OP nebo Cestovní pas a řidičský průkaz.

Zákazník platí na místě předem pohonné hmoty v částce 399,- Kč za 30-ti minutovou jízdu a může si objednat i pořízení video záznamu z jízdy za 249,-Kč, který bude doručen na dobírku (dobírka je hrazena objednatelem).

Pokud není dohodnuto jinak nikdo další vás nemůže ve voze doprovázet. Za každou další osobu ve voze je účtován poplatek ve výši 299,- Kč.

Jízdy probíhají v období od 1. dubna do 31.října vždy v pracovních dnech od St do Ne a to od 9:00 do 18:00 hod (jízdy ve dnech Po a Út jsou prováděny pouze na základě telefonické dohody).

Adresa pro vyzvednutí vozu: Víta Nejedlého 919, Mnichovo Hradiště, 295 01.

Showcars s.r.o. neručí za mimořádné uzavření letištní plochy ze strany provozovatele letiště.

Zákazník může využít další poskytované služby, jako je občerstvení a dětský koutek.

Datum uplatnění pukazu je datum termínu odjetí jízdy, nejedná se o datum uskutečnění rezervace. Datumem platnosti voucheru „do“ se rozumí, maximální termín pro odjetí Vaší jízdy.
Zdvořile žádáme naše zákaníky, aby pečlivě hlídali dobu platnosti voucheru a včas si objednali jízdu.

V případě žádosti o prodloužení poukazu je tato služba zpoplatněna a to následujícím způsobem:
– prodloužení platnosti poukazu o 1 měsíc: 300,-Kč
– prodloužení platnosti poukazu o 3 měsíce: 500,-Kč

Prodloužení doby platnosti je podmíněno zasláním naskenovaného poukazu na emailovou adresu info@showcars.cz.

Pokud zákazník nestihne využít poukaz v době jeho platnosti, může jej přenechat někomu jinému. Voucher je přenosný.

Již zakoupený voucher nemůžeme odkoupit zpět za peníze, jelikož byl prodán v rámci slevové akce.

Osoba, která předloží voucher musí předem zkontrolovat, jestli je tento kupon platný a že jízda je řádně rezervována!

Showcars s.r.o. má právo změnit termín objednané jízdy v následujících případech: náhlá technická závada nebo havárie objednaného vozidla, velmi nepříznivé počasí jako je náledí, sníh, námraza, nízká viditelnost apod. V tomto případě bude buď dohodnuto použití jiného vozu nebo se posune termín jízdy. Pokud se v tomto případě posune termín jízdy na dobu po splatnosti voucheru, bude přirozeně prodloužena jeho platnost.

Zakoupený voucher není prodán na konkrétní vozidlo či tovární značku. Výběr konkrétního vozidla bude dojednán během rezervace jízdy.

Showcars Team
Showcars