Super Sport Day Sosnová

Závodní den se SUPERSPORTY na okruhu Sosnová
Pokochejte se úžasnými fotografiemi ze závodního dne na Autodromu Sosnová, který firma Showcars pořádala dne 28.07.2013.

Mohli jste zažít jízdu za volantem dvou supersportů dle vlastního výběru a exhibiční jízdu driftem s revolučním systémem EASYDRIFT na Autodromu Sosnová. Jednalo se o nepopsatelný zážitek z jízdy ve 3 supersportovních autech jako je Porsche 911 Turbo, Nissan GT-R, Audi R8, BMW M6 Hamann, Ford Mustang GT s více jak 500 koňmi, okruhový speciál Opel Astra OPC a driftovací speciál s 300 koňmi pod kapotou na závodním Autodromu v Sosnové.

Jen s námi jste mohli zažít chvilky adrenalinu jako pravý závodník, pocity z jízdy v neuvěřitelné rychlosti na závodním okruhu, při které vám adrenalin stoupne na maximální možnou úroveň. Součástí zážitku byla i jízda na profesionálním trenažéru a kvalitní catering, při kterém bylo možné sledovat Live stream na několika LCD obrazovkách jízdy svých blízkých a ostatních účastníků. Součástí závodního dne byl i volný vstup na zastřešené tribuny na autodromu a celodenní soutěže o hodnotné ceny.

Bylo k dispozici i zázemí pro děti – Elektrická autíčka, Trampolína, Velké nafukovací město, Hrad a další atrakce.

Pokochejte se famózními fotografiemi z této akce.

Umožnili jsme vám vyzkoušejte své dovednosti nejdříve na trenažéru a posléze i za volantem. Nejdříve jste si vyzkoušeli jízdu na trenažéru, následně jste usedli za volant svých dvou vysněných supersportů a absolvovali jste 2 ostrá kola s každým vozem, dále jste absolvovali 2 ostrá kola na místě spolujezdce driftovacího speciálu.

DVD ze zážitku – Z jízdy snů jste si měli možnost odnést nejen nezapomenutelný zážitek, ale i památku ve formě profesionálního video záznamu, který Vám připomene chvilky, které jste prožili na závodní trati.

 

Team Showcars