Škola smyku

Jde o první krok, ve kterém Vás naučíme předcházet a zároveň zvládat krizovou situaci vyvolanou smykem. Tento moment může překvapit každého řidiče v běžném provozu a je potřeba na něj reagovat. S naším týmem profesionálů dostanete lekci pro získání větší jistoty zvládnutí krizové situace. Na školení využijete náš vůz s využitím technologie EASYDRIFT.

REVOLUČNÍ ŠKOLA SMYKU

10

Naučíme Vás ovládat vůz v kontrolovaném smyku s naším vozem.

EASYDRIFT D.T.S je revoluční koncept, který používá patentovanou technologii návleku na pneumatiku, který simuluje zcela reálný stav vozu s nízkou přilnavostí k vozovce.

EASYDRIFT se dá použít na jakékoliv motorové vozidlo s předním, zadním, případně s náhonem na všechna čtyři kola.

EASYDRIFT je dokonale přizpůsoben pro výuku bezpečné jízdy a prověří dokonale po všech stránkách řidičské schopnosti u zkušených i méně zkušených řidičů. Poskytuje zcela reálnou simulaci krizové situace, kdy dojde u vozidla ke ztrátě adheze s vozovkou.

1

Systém EASYDRIFT se nasadí jednoduše na pneumatiku.
Systém EASYDRIFT sníží dokonale přilnavost s povrchem vozovky.
Systém EASYDRIFT umožní provedení kontrolovaného řízeného smyku.

2

Využití:
Díky použití revolučních “hi-tech” materiálů, EASYDRIFT promění jakýkoli běžné vozidlo na standardním zpevněném povrchu do simulovaného jízdního prostředí s nízkou přilnavostí a podmínkám obdobným při řízení na sněhu nebo ledu, zatímco zcela zachová jízdní vlastnosti vozidla.

3

Zdokonalení jízdních vlastností:

D.T.S. (Driver Training System)

Škola smyku 2

Cílem tohoto systému je zdokonalení jízdních vlastností řidiče a to především zraku a postřehu, reakce a rychlosti řízení a v neposlední řadě práce nohou.

Popis kurzu školy smyku:

9

Jde o první krok, ve kterém Vás naučíme předcházet a zároveň zvládat krizovou situaci vyvolanou smykem. Tento moment může překvapit každého řidiče v běžném provozu a je potřeba na něj reagovat. S naším týmem profesionálů dostanete lekci pro získání větší jistoty zvládnutí krizové situace. Na školení využijete náš vůz s využitím technologie EASYDRIFT na polygonu v areálu Adventureland v Bělé pod Bezdězem.

Obsah kurzu školy smyku:

6Instruktáž a teoretická část o zvládání vozu v krizových situacích na provozovně Showcars. Praktická část probíhá v areálu Adventureland v Bělé pod Bezdězem. Nájezdové rychlosti se pohybují od 20 km/hod do 80 km/hod. Teoretická část trvá cca 1 hodinu, která zahrnuje kurz aktivní a pasivní bezpečnosti, základní bezpečnostní prvky při řízení automobilu problematiku brzdění a faktory ovlivňující délku brzdné dráhy, působení sil na vozidlo při rozjezdu, brzdění a průjezdu zatáčkou.

7

Praktická část trvá cca 2-3 hod. – délka závisí na celkovém počtu účastníků. Každý z účastníků stráví ve voze cca 20 minut. Praktická část zahrnuje nácvik ovládání a chování vozidla v extrémních podmínkách při snížené adhezi, intenzivní a přerušované brzdění ve směru jízdy a s otáčením volantu, vyhýbací manévr – odvrácení čelního střetu, regresivní brzdění v různých rychlostech až do úplného zastavění, zvládání vozidla v přetáčeném a nedotáčivém smyku, jízda zručnosti mezi kužely.

Škola smyku

Obsah kurzu školy smyku:

Instruktáž a teoretická část o zvládání vozu v krizových situacích probíhá ve školící místnosti a praktická část probíhá v areálu Adventureland v Bělé pod Bezdězem. Nájezdové rychlosti se pohybují od 20 km/hod do 80 km/hod.Koupit kurzZákladní informace

Na absolvování kurz školy smyku je nutné dostavit se na adresu uvedenou na poukaze a to nejméně 10 minut před začátkem kurzu školy smyku. Pro čerpání služby je nutné předložit platný zážitkový poukaz. Zakoupením poukazu na školu bezpečné jízdy souhlasíte s podmínkami společnosti Showcars uvedenými na www.showcars.cz/obchodni-podminky/ Více informací naleznete na webových stránkách www.easydrift.cz

Kontaktujte nás

Rádi Vám vše vysvětlíme a pomůžeme Vám s rezervací • 720 173 469
 • info@showcars.cz

 • Showcars s.r.o.
  Kolbenova 893/39
  198 00 Praha 9 - Hloubětín
  Česká Republika
  IČ: 02831287 / DIČ: CZ02831287

  REVOLUČNÍ ŠKOLA SMYKU


  Jízda kontrolovaným smykem s EASYDRIFT

  Ve spolupráci s americkou firmou EASYDRIFT Vám přinášíme naprostou revoluci v driftování, která znamená převratnou budoucnost nejen v jízdě driftem, ale i ve škole smyku.

  Pokochejte se jízdou smykem s EASYDRIFT na naprosto úchvatném videu.

  Ukázka jízdy řízeným smykem: