Jízda v supersportu

Projeďte se autem snů

Přibouchněte dveře, nahoďte motor a užijte si svoji chvíli plnou adrenalinu. Vychutnejte si nezapomenutelnou jízdu v supersportu snů. Díky Showcars máte možnost zažít nezapomenutelnou jízdu snů v supersportu dle vlastního výběru a to až rychlostí přesahující 300 km/hod !!!

Na výběr máte hned z těchto úžasných vozů:
McLaren 570S, Ferrari 458 Italia, Lamborghini Gallardo LP560 č.1, Lamborghini Gallardo LP560 č.2, Mercedes Benz AMG GTS, Ford Mustang GT500 SHELBY, Audi R8 V10 Plus, Nissan GT-R, Hummer H2 GEIGER V8 6.2 Hemi, Porsche 911 Carrera S, Porsche 911 Carrera GT3, Subaru Impreza WRX STI 2018, Speciál Subaru Impreza WRX STI, Speciál Mitsubishi Lancer EVO, Renault Megane RS Trophy.

Jízda rychlostí přesahující 300 km/hod

Jízdy probíhají dle stanoveného programu, který je kombinací jízdy na běžné pozemní komunikaci, jízdy po dálnici a po letištní ploše, tak aby byl zážitek z jízdy co nejdokonalejší.
Jen na našem letišti, které nemá v ČR konkurenci, dosáhnete rychlost přesahující 300 km/hod !
Nejen, že můžete otestovat plnou akceleraci vozu na letištní ploše na maximální rychlost překračující 300 km/hod, kdy například vůz McLaren 570S dosahuje na rovném úseku dech beroucí rychlost přesahující hranici 310 km/hod, ale dále zde můžete zažít vzrušení při plném stlačení brzdového pedálu sportovního vozu ve vysoké rychlosti a pocítit tak brzdnou kapacitu keramických brzd zcela na maximum.

Všechny vozy jsou havarijně pojištěny

Všechny vozy v našem vozovém parku jsou havarijně pojištěny ve standardním rozsahu s 10% spoluúčastí. Havarijní pojištění se vztahuje i na polygon a letištní plochu, tedy na provoz mimo běžnou komunikaci!

Záznam z jízdy

Z jízdy snů si můžete odnést nejen nezapomenutelný zážitek, ale i památku ve formě profesionálního video záznamu, který Vám připomene chvilky, které jste prožili s vaším vysněným vozem. Ve voze je umístěna kamera s vysokým rozlišením, která zabírá interiér a současně exteriér vozu.

Další informace

V průběhu vyřizování Vaší rezervace je Vám k dispozici občerstvení v našem Showcars Café. Připravili jsme pro Vás příjemné prostředí, velký výběr studených a teplých nápojů. O Vaše pohodlí se postará příjemný personál, který Vám splní nejen jízdu Vašich snů, ale připraví i lahodně vonící kávu či jiné občerstvení.

Kategorie výběru z vozů

Kategorie 1:
Jízda ve voze Porsche 911 Carrera GT3, Subaru Impreza WRX STI, Renault Megane RS Trophy. Řízení vozu na 20 minut (ujetá vzdálenost 16 km včetně sprintu na letištní ploše a jízdy po uzavřeném polygonu Showcars).
Kategorie 2:
Jízda ve voze Porsche 911 Carrera S. Řízení vozu na 20 minut (ujetá vzdálenost 16 km včetně sprintu na letištní ploše a jízdy po uzavřeném polygonu Showcars).
Kategorie 3:
Jízda ve voze Ford Mustang GT500 SHELBY, Nissan GT-R, Hummer H2 GEIGER V8 6.2 Hemi. Řízení vozu na 20 minut (ujetá vzdálenost 16 km včetně sprintu na letištní ploše a jízdy po uzavřeném polygonu Showcars).
Kategorie 4:
Jízda ve voze Audi R8 V10 Plus. Řízení vozu na 20 minut (ujetá vzdálenost 16 km včetně sprintu na letištní ploše a jízdy po uzavřeném polygonu Showcars).
Kategorie 5:
Jízda ve voze Lamborghini Gallardo LP560-4, Ferrari 458 Italia, McLaren 570S, Mercedes Benz AMG GTS. Řízení vozu na 20 minut (ujetá vzdálenost 16 km včetně sprintu na letištní ploše a jízdy po uzavřeném polygonu Showcars).

Zážitek

Na výběr mate z těchto supersportů

 • McLaren 570S
 • Lamborghini Gallardo LP560 č.1
 • Lamborghini Gallardo LP560 č.2
 • Ferrari 458 Italia
 • Mercedes Benz AMG GTS
 • Audi R8 V10 Plus
 • Ford Mustang GT500 SHELBY
 • Nissan GT-R
 • Hummer H2 GEIGER V8 6.2 Hemi
 • Porsche 911 Carrera S
 • Porsche 911 Carrera GT3
 • Subaru Impreza WRX STI č.1
 • Subaru Impreza WRX STI č.2
 • Mitsubishi Lancer EVO
 • Renault Megane RS Trophy


Lokality

 • Mnichovo Hradiště (Letiště / Polygon)
 • Praha
 • Kroměříž

Koupit zážitkovou jízdu

Koupit kombinaci jízd

Zážitek

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Průběh zážitku

Vámi vybrané vozidlo si vyzkoušíte na okresní silnici, abyste poznali chování vozu v zatáčkách, při akceleraci a brzdění. Dále si vozidlo vyzkoušíte na dálnici, která Vás připraví na pořádnou dávku adrenalinu, protože jako třešnička na dortu na Vás čeká dokonale hladká cca 3 km dlouhá letištní pohybová plocha, na které to můžete konečně pořádně prošlápnout a zkusit si tak prožít nepopsatelné chvilky návalu adrenalinu.

Prezentační video v podání Showcars