Jízda v supersportu

Projeďte se autem snů

Přibouchněte dveře, nahoďte motor a užijte si svoji chvíli plnou adrenalinu. Vychutnejte si nezapomenutelnou jízdu v supersportu snů. Díky Showcars máte možnost zažít nezapomenutelnou jízdu snů v supersportu dle vlastního výběru.

Na výběr máte hned z těchto úžasných vozů:
Ferrari 458 Italia, Lamborghini Gallardo LP570-4 Superleggera, Porsche 911 Cerrera GT3, Nissan GT-R, Ford Mustang GT350 SHELBY, Porsche 718, Subaru Impreza WRX STI, závodní speciál Subaru Impreza WRX STI, závodní speciál Mitsubishi Lancer EVO.

Jízda snů

Jízdy probíhají dle stanoveného programu, který je kombinací jízdy na běžné pozemní komunikaci a jízdy po dálnici, tak aby byl zážitek z jízdy co nejdokonalejší.
Jen u nás si můžete vyzkoušet jízdu po volné osvětlené dálnici a silnici a opravdu si užít jízdu snů s jedním z našich krasavců. 
Kdyby Vám jízdy v supersprotu nestačili, můžete u nás vyladit své řidičské schopnosti díky revoluční škole smyku a bezpečné jízdy či zažít  jedinečnou plavbu motorovým člunem a nebo vylepšit svůj styl s motocyklem Harley Davidson Forty-Eight.

Všechny vozy jsou havarijně pojištěny

Všechny vozy v našem vozovém parku jsou havarijně pojištěny ve standardním rozsahu s 10% spoluúčastí. V případě, že nemáte svůj den, či máte nějaké obavy, neklesejte na mysli v den jízdy není problém za poplatek domluvit spoluúčast nulovou.

Záznam z jízdy

Z jízdy snů si můžete odnést nejen nezapomenutelný zážitek, ale i památku ve formě profesionálního video záznamu, který Vám připomene chvilky, které jste prožili s vaším vysněným vozem. Ve voze je umístěna kamera s vysokým rozlišením, která zabírá interiér a současně exteriér vozu.

Další informace

V průběhu vyřizování Vaší rezervace je Vám k dispozici občerstvení v našem Showcars Café. Připravili jsme pro Vás příjemné prostředí, velký výběr studených a teplých nápojů. O Vaše pohodlí se postará příjemný personál, který Vám splní nejen jízdu Vašich snů, ale připraví i lahodně vonící kávu či jiné občerstvení.

Kategorie výběru z vozů

Kategorie 1:
Jízda ve voze Porsche 718, Subaru Impreza WRX STI Last Edition, Mitshubishi Lancer EVO V.
(řízení vozu na 20 minut / ujetá vzdálenost 18 km)
Kategorie 2:
Ford Mustang GT5.0 SHELBY kit.
(řízení vozu na 20 minut / ujetá vzdálenost 18 km)
Kategorie 3:
Jízda ve voze Nissan GT-R.
(řízení vozu na 20 minut / ujetá vzdálenost 18 km)
Kategorie 4:
Jízda ve voze Porsche 911 Carrera Touring GT3 kit.
(řízení vozu na 20 minut / ujetá vzdálenost 18 km)
Kategorie 5:
Jízda ve voze Lamborghini Huracán LP610-4, Ferrari 458 Italia.
(řízení vozu na 20 minut / ujetá vzdálenost 18 km)

Zážitek

Na výběr mate z těchto supersportů

 • Lamborghini Gallardo LP570
 • Ferrari 458 Italia
 • Porsche 911 Carrera GT3
 • Ford Mustang GT350 SHELBY
 • Nissan GT-R
 • Porsche 718
 • Subaru Impreza WRX STI
 • Subaru Impreza WRX STI speciál
 • Mitsubishi Lancer EVO speciál


Lokality

 • Praha
 • Brno
 • Most

Koupit zážitkovou jízdu

Koupit kombinaci jízd

Průběh zážitku

Vámi vybrané vozidlo si vyzkoušíte na okresní silnici, abyste poznali chování vozu v zatáčkách, při akceleraci a brzdění. Dále si ho vyzkoušíte na dálnici, při které zažijete pořádnou dávku adrenalinu. Jako jízdní bonbónek pro Vás máme nachystanou večerní jízdu, kdy na Vás čeká jízda po volné osvětlené silnici a dálnici. Taková jízda uspokojí i ty nejnáročnější.

Prezentační video v podání Showcars