Obchodní Podmínky

Obchodní podmínky

Níže naleznete obchodní podmínky pronájmu sportovního vozidla.

Instruktor vás seznámí s ovládáním vozidla a bude vás doprovázet během jízdy. Vozidlo budete řídit vy.

Jízdy probíhají na běžné pozemní komunikaci, po dálnici a po letištní tzv. pohybové ploše, přičemž vstup na letištní plochu je pouze na vlastní nebezpečí.
Ostatním je vstup na letištní plochu přísně zakázán.

Rezervace jízdy provádějte na webových stránkách www.showcars.cz/objednávka pomocí online rezervačního kalendáře. Rezervaci provádějte minimálně 30 dní před ukončením platnosti poukazu, předejdete tím případné komplikace při rezervaci termínu. Dále je možné jízdu objednávat telefonicky na telefoniích číslech 720 173 408, 720 173 408 a to v pracovní době od středy do neděle od 9.00 do 18.00 hod.

V případě zrušení rezervace je nutné kontaktovat Showcars s.r.o. minimálně 3 dny předem a to na telefoniích číslech 720 173 408, 720 173 409.

Na vybraný termín jízdy je zákazník povinen dostavit se minimálně 30-45 minut před započetím jízdy a to do provozovny Showcars s.r.o. na adrese: Víta Nejedlého 919, Mnichovo Hradiště, 295 01. V případě pozdního příchodu na jízdu si Showcars s.r.o. vyhrazuje právo uplatnit storno poplatek ve výši 300,-Kč.

Pokud se zákazník, aniž by na to minimálně 3 dny před jízdou upozornil, nedostaví na objednanou jízdu, poukaz pozbude platnosti.

Zákazník může změnit rezervaci, tj. sjednat nový termín jízdy nejpozději 3 dny před jízdou.

Při registraci jízdy je nutné předložit: platný poukaz v tištěné podobě, OP nebo Cestovní pas a řidičský průkaz.

Zákazník platí na místě předem pohonné hmoty v částce 399,- Kč za 30-ti minutovou jízdu a může si objednat i pořízení video záznamu z jízdy za 249,-Kč, který bude doručen na dobírku (dobírka je hrazena objednatelem).

Pokud není dohodnuto jinak nikdo další vás nemůže ve voze doprovázet. Za každou další osobu ve voze je účtován poplatek ve výši 299,- Kč.

Jízdy v supersportech probíhají v období od 1. dubna do 31.října vždy v pracovních dnech od St do Ne a to od 9:00 do 18:00 hod (jízdy ve dnech Po a Út jsou prováděny pouze na základě telefonické dohody).
Adresa pro vyzvednutí supersportovního vozu a vyřízení dokumentů: Víta Nejedlého 919, Mnichovo Hradiště, 295 01.

Jízdy EASYDRIFT probíhají v období od 1. dubna do 31.října vždy v pracovních dnech od So do Ne a to od 9:00 do 18:00 hod.
Adresa pro vyzvednutí vozu na EASYDRIFT: Letiště Hoškovice. Adresa pro vyřízení dokumentů: Víta Nejedlého 919, Mnichovo Hradiště, 295 01.

Showcars s.r.o. neručí za mimořádné uzavření letištní plochy ze strany provozovatele letiště.

Zákazník může využít další poskytované služby, jako je občerstvení a dětský koutek.

Datum uplatnění poukazu je datum termínu odjetí jízdy, nejedná se o datum uskutečnění rezervace. Datem platnosti poukazu “do” se rozumí, maximální termín pro odjetí Vaší jízdy.
Zdvořile žádáme naše zákazníky, aby pečlivě hlídali dobu platnosti poukazu a včas si objednali jízdu.

V případě žádosti o prodloužení poukazu je tato služba zpoplatněna a to následujícím způsobem:
- prodloužení platnosti poukazu o 1 měsíc: 300,-Kč
- prodloužení platnosti poukazu o 2 měsíce: 500,-Kč
- prodloužení platnosti poukazu o 3 měsíce: 650,-Kč

Prodloužení doby platnosti je podmíněno zasláním naskenovaného poukazu na emailovou adresu info@showcars.cz.

Pokud zákazník nestihne využít poukaz v době jeho platnosti, může jej přenechat někomu jinému. Poukaz je přenosný.

Již zakoupený poukaz nemůžeme odkoupit zpět za peníze, jelikož byl prodán v rámci slevové akce.

Osoba, která předloží poukaz musí předem zkontrolovat, jestli je tento kupon platný a že jízda je řádně rezervována!

Showcars s.r.o. má právo změnit termín objednané jízdy v následujících případech: náhlá technická závada nebo havárie objednaného vozidla, velmi nepříznivé počasí jako je náledí, sníh, námraza, nízká viditelnost apod. V tomto případě bude buď dohodnuto použití jiného vozu nebo se posune termín jízdy. Pokud se v tomto případě posune termín jízdy na dobu po splatnosti poukazu, bude přirozeně prodloužena jeho platnost.

Společnost Showcars s.r.o. si dále vyhrazuje právo zrušit Vám na základě majitele letištní plochy dostupnost letištní plochy. V tento okamžik, je navržena náhradní trasa, která umožní využití Vašeho zážitku. Současně dáváme klientům možnost zrušit bezplatně rezervaci v rámci platnosti poukazu.

Vozidla budou do lokalit přistavena při minimálním počtu 12 rezervací vůz/den. V případě nepřistavení daného vozu do lokality z důvodu nenaplnění minimální kapacity 12 rezervací na den bude vždy nabídnuto alternativní vozidlo v rámci zakoupené varianty poukazu.

Zakoupený poukaz není prodán na konkrétní vozidlo či tovární značku. Výběr konkrétního vozidla bude dojednán během rezervace jízdy.

Showcars Team
Showcars