Obchod Showcars

Showroom Showcars

V našem showroomu na Vás čekají vozy McLaren 570S, Ferrari 458 Italia, Lamborghini Gallardo LP560 č.1, Lamborghini Gallardo LP560 č.2, Mercedes Benz AMG GTS, Ford Mustang GT500 SHELBY, Audi R8 V10 Plus, Nissan GT-R, Hummer H2 GEIGER 6.2 Hemi, Porsche 911 Carrera S, Porsche 911 Carrera GT3 č.1, Porsche 911 Carrera GT3 č.2, Mitsubishi Lancer EVO, Subaru Impreza WRX STI č.1, Subaru Impreza WRX STI č.2, Renault Megane RS Trophy.

Nákup poukazů na jízdu

Pouze u nás můžete zakoupit poukazy na jízdu v supersportovním voze na 20 minut dle vlastního výběru z vozového parku Showcars s platností na celou sezónu, tedy od 01. 04 až do jejího konce do 31. 10. Poukazy je možné rezervovat ihned po zakoupení přímo na provozovně, nebo pomocí online rezervačního kalendáře.

Doplňky pro závodníky a nadšence motorismu

V našem obchodě můžete dále zakoupit vysoce kvalitní zboží z oblasti motoristického sportu, jako jsou závodní boty, helmy, rukavice, kombinézy, a jiné doplňky pro závodníky a motoristické nadšence.

Platba kreditní kartou

Přijímáme platby prostřednictvím platebního terminálu, který akceptuje platební karty: MasterCard, Maestro, MasterCard Electronic, VISA, VISA Electron, V-Pay, American Express a Diners Club.

Showcars Café

Při převzetí Vašeho vysněného vozu Vám nabízíme občerstvení v našem Showcars Café. Připravili jsme pro Vás příjemné prostředí, velký výběr studených a teplých nápojů. O Vaše pohodlí se postará příjemný personál, který Vám splní nejen jízdu Vašich snů, ale připraví i lahodně vonící kávu či jiné občerstvení.

Přemůžou vás emoce:

Do všech vozů můžete nahlédnout a představit si jaké to je za volantem takovéhoto výjimečného vozu.

Přijďte k nám

Čekají na Vás tyto vozy

  Přijďte k nám a pokochejte se pohledem na ladné křivky supersportovních vozidel:

 • McLaren 570S
 • Lamborghini Gallardo LP560 č.1
 • Lamborghini Gallardo LP560 č.2
 • Ferrari 458 Italia
 • McLaren 570 S
 • Mercedes Benz AMG GTS
 • Audi R8 V10 Plus
 • Ford Mustang GT500 SHELBY
 • Hummer H2 GEIGER V8 6.2 Hemi
 • Nissan GT-R
 • Porsche 911 Carrera S
 • Porsche 911 Carrera GT3 č.1
 • Porsche 911 Carrera GT3 č.2
 • Mitsubishi Lancer EVO
 • Subaru Impreza WRX STI č.1
 • Subaru Impreza WRX STI č.2
 • Renault Megane RS Trophy

PROFI SIMULÁTORY

Připravili jsem pro Vás možnost otestovat své jízdní schopnosti ve sportovním vozidle a to v profesionálním trenažéru jízdy, který Vám navodí zcela dokonale atmosféru a pocity za volantem závodního vozu.

Kavárna

Naše provozovna nabízí široký výběr ze studených a teplých nápojů, níže nápojový lístek k nahlédnutí

WiFi

Volný přístup na internet pomocí WiFi přístupového bodu


Naši zaměstnanci vám jsou plně k dispozici a rádi vám zodpovědí na všechny kladené otázky týkající se jízdy snů v našich supersportovních vozech.

Zážitek na celý život

PROJEĎTE SE AUTEM SNŮ

Přibouchněte dveře, nahoďte motor a užijte si svoji chvíli plnou adrenalinu. Vychutnejte si nezapomenutelnou jízdu v supersportu snů. Díky Showcars máte možnost zažít nezapomenutelnou jízdu snů v supersportu dle vlastního výběru a to až rychlostí přesahující 300 km/hod !!! Na výběr máte z těchto úžasných vozů: McLaren 570S, Ferrari 458 Italia, Lamborghini Gallardo LP560 č.1, Lamborghini Gallardo LP560 č.2, Mercedes Benz AMG GTS, Ford Mustang GT500 SHELBY, Audi R8 V10 Plus, Nissan GT-R, Hummer H2 GEIGER 6.2 Hemi, Porsche 911 Carrera S, Porsche 911 Carrera GT3 č.1, Porsche 911 Carrera GT3 č.2, Mitsubishi Lancer EVO, Subaru Impreza WRX STI č.1, Subaru Impreza WRX STI č.2, Renault Megane RS Trophy.

V ceně je zahrnuto havarijní pojištění ve standardním rozsahu s 10% spoluúčastí. Neplatíte žádnou vratnou kauci!JÍZDA RYCHLOSTÍ AŽ 300 KM/HOD

Jízdy probíhají dle stanoveného programu, který je kombinací jízdy na běžné pozemní komunikaci, jízdy po dálnici a po letištní pohybové ploše, tak aby byl zážitek z jízdy co nejdokonalejší. Jen na našem letišti, které nemá v ČR konkurenci, dosáhnete rychlost přesahující 300 km/hod ! Nejen, že můžete otestovat plnou akceleraci vozu na letištní ploše na maximální rychlost překračující 300 km/hod, kdy například Lamborghini dosahuje na rovném úseku dech beroucí rychlost přesahující hranici 310 km/hod, ale dále zde můžete zažít vzrušení při plném stlačení brzdového pedálu sportovního vozu ve vysoké rychlosti a pocítit tak brzdnou kapacitu keramických brzd zcela na maximum.VŠECHNY VOZY JSOU HAVARIJNĚ POJIŠTĚNY

Všechny vozy jsou standardně havarijně pojištěny s 10% spoluúčastí.ZÁZNAM Z JÍZDY

Z jízdy snů si můžete odnést nejen nezapomenutelný zážitek, ale i památku ve formě profesionálního video záznamu, který Vám připomene chvilky, které jste prožili s vaším vysněným vozem. Ve voze je umístěna kamera s vysokým rozlišením GOPRO.DALŠÍ INFORMACE

V průběhu vyřizování Vaší rezervace je Vám k dispozici občerstvení v našem Showcars Café. Připravili jsme pro Vás příjemné prostředí, velký výběr studených a teplých nápojů. O Vaše pohodlí se postará příjemný personál, který Vám splní nejen jízdu Vašich snů, ale připraví i lahodně vonící kávu či jiné občerstvení.

Showroom Showcars

JEDINEČNÁ PŘÍLEŽITOST:

Jedná se o jedinečnou příležitost, jak získat pro sebe i své blízké dárek ve formě nezapomenutelného zážitku, který zajisté každého potěší.