SuperSport Day 2013


Závodní den se SUPERSPORTY na okruhu Sosnová
Zažijte jízdu za volantem dvou supersportů dle vlastního výběru a exhibiční jízdu driftem
s revolučním systémem EASYDRIFT na Autodromu Sosnová.

Projedete se ve 3 supersportovních autech jako je Ferrari, Lamborghini, Nissan GT-R, Audi R8, BMW M6 Hamann s více jak 500 koňmi a s driftovacím speciálem s 300 koňmi pod kapotou na závodním Autodromu v Sosnové. Zažijte chvilky adrenalinu jako pravý závodník. Zažijte pocit jízdy v neuvěřitelné rychlosti na závodním okruhu, při které vám adrenalin stoupne na maximální možnou úroveň. Součástí zážitku je i jízda na profesionálním trenažéru a kvalitní catering, při kterém můžete sledovat na několika LCD obrazovkách jízdy svých blízkých a ostatních účastníků (Live stream). Součástí závodního dne je i volný vstup na zastřešené tribuny na autodromu. Celodenní soutěž o hodnotné ceny.

 Vozidla:
Ferrari F430, Lamborghini Gallardo, Audi R8, Nissan GT-R, BMW M6 Hamann, Ford Mustang GT, driftovací speciál Opel Astra OPC.

Průběh akce:
Nejdříve si vyzkoušíte jízdu na trenažéru, následně usednete za volant svých dvou vysněných supersportů a absolvujete 2 ostrá kola s každým vozem, dále absolvujete 2 ostrá kola na místě spolujezdce driftovacího speciálu.

DVD ze zážitku – Z jízdy snů si můžete odnést nejen nezapomenutelný zážitek, ale i památku ve formě profesionálního video záznamu, který Vám připomene chvilky, které jste prožili na závodní trati.

Soutěž – Nejrychlejší na trenažéru vyhrává hodnotné ceny:
Po ukončení akce cca v 17:00 hod bude vyhodnocen vítěz nejrychlejšího kola na trenažéru, který získá poukaz na jízdu snů ve vybraném supersportu na 30 minut za volantem v hodnotě cca 6.000,-Kč a to zcela zdarma.

Termín zážitku:
Tento zážitek se exklusivně koná dne 28.07 a 13.10.2013 na závodním okruhu Sosnová.
Na zážitek je nutné se rezervovat minimálně 14 dní před uskutečněním akce a to na telefonních číslech 720 173 408, 720 173 409.
Na danou rezervaci je nutné se dostavit nejméně 30 minut předem.


Program akce:
8:30 – příjezd prvních zákazníků
9:00 – 17:00 hod jízdy v supersportech.
17:00 – vyhlášení vítězného času na trenažéru.
18:00 hod ukončení akce

Balíček obsahuje:
Instruktáž a seznámení se supersportovním vozem, pohonné hmoty, 3 kola na trenažeru, 2+2 ostrá kola jízdy za volantem ve dvou vybraných supersportech
+ 2 ostrá kola na místě spolujezdce driftovacího speciálu, občerstvení ve formě bufetu, zázemí pro děti dle výběru.

Zázemí pro děti:
Elektrická autíčka, Trampolína, Velké nafukovací město, Hrad a další atrakce.

Občerstvení:
Variace baget a sendvičů, výběr z kvalitních českých uzenin sýrů, domácí utopence, nakládané hermelíny, ovocné mísy, křehké belgické pečivo a domácí štrůdl s vanilkovým přelivem.
Nechybí ani zeleninové a salátové mísy. Nealkoholické nápoje dle vlastního výběru.

Balíček neobsahuje:
Dopravu na místo konání, videonahrávku z exteriéru a interiéru vozu, která je pořízena během jízdy HD kamerami, cena videonahrávky z jízdy pořízená z 2 HD kamer současně je 249,-Kč + dobírka, další služby a produkty nad rámec balíčku.

Trenažér včetně soutěže:
Na trenažéru každý zákazník absolvuje 5 kol, kdy na konci akce cca v 17:00 hod proběhne slosování o věcné ceny od společnosti Showcars, které vyhrávají zákazníci s nejrychlejšími časy zajetým na trenažéru.

Bonusové jízdy:
Bonusové jízdy ve vybraném voze. Dle rezervace a kapacit daných vozů je možné dokoupení dalších jízd ve vybraném voze.
2 kola za příplatek 500,-Kč

Doprovod:
Doprovod má možnost si občerstvení dokoupit, nebo si může přímo zakoupit vstup na volný catering za 259,-Kč (děti do 10 let 159,-Kč) Doprovodné osoby mají zcela volný vstup po celém Autodromu Sosnová – tribuny, terasy atd. Každá další osoba ve voze je zpoplatněna – max. 2 osoby jako doprovod do vozidla. Vozidla kde je možný spolujezdec: Nissan GT-R, BMW M6 Hamann, Ford Mustang GT, speciál Opel Astra OPC.

1 osoba ve voze + spolujezdec, možno až max. 2 spolujezdce. Za každého spolujezdce ve voze je účtován poplatek 299,-Kč.

Potřebné vybavení a dokumenty zajišťované příjemcem služby:
Platný OP, platný řidičský průkaz skupiny B a platný certifikát… dobrou náladu 

Zdravotní stav:
Dobrý zdravotní stav. Účastník akce musí být způsobilý pro řízení motorového vozidla a nesmí být pod vlivem jakýchkoliv omamných a návykových látek.

Oblečení:
Pohodlné oblečení se sportovní obuví s co možná nejužší podrážkou.

Počasí:
Má vliv – trať musí být sjízdná a minimální denní teplota musí být vyšší než 5 stupňů.
V případě nepříznivých klimatických podmínek bude vypsán náhradní termín, kterému je nutné se přizpůsobit.

Odhadovaný celkový počet osob na akci:
Minimální počet účastníků pro uskutečnění akce je stanoven na 95 osob

Voucher na tento exklusivní zážitek můžete zakoupit zde: