Subaru Impreza WRX STI

Základní parametry k vozu:

Objem motoru
2 457 cm³, turbo
Maximální výkon257 kW (350 koní)
Max. točivý moment490 Nm/4500 ot/min
Maximální rychlost190 km/h
Zrychlení 0-100km/h4,1 s
Převodovka5MT, DCCD A

Subaru Impreza WRX STI se nepodobá žádnému jinému automobilu. Dokáže spojit špičkový výkon s přesností, parametry vyladěné v soutěžích rallye s praktičností v každodenním provozu, a to způsobem, který tento vůz řadí do zcela samostatné kategorie. Odlišuje se v první řadě výtečnou ovladatelností a kontrolou nad vozem, která je dána stálým pohonem všech kol Symmetrical AWD a motorem SUBARU BOXER. Tyto dvě koncepce dokonale spolupracují v harmonii výkonu a kontroly, která je charakteristická pro všechny komponenty WRX STI bez rozdílu.

Subaru Impreza WRX STI je navržen s důrazem na co nejvyšší bezpečnost, která kombinuje moderní prvky aktivní i pasivní bezpečnosti. Nad vozem máte dokonalou kontrolu za všech okolností, ale pro váš klid vyniká vůz také dostatečnou pevností karoserie. Výsledkem je vůz, který přináší vzrušení v každé zatáčce, který naplňuje nadšením s každým zaburácením motoru, a který inspiruje pokaždé, když sevřete volant v ruce.

Závodní speciál – Subaru Impreza WRX STI

Projeďte se v závodně upraveném voze Subaru Impreza WRX STI, staň se řidičem pořádné rallye káry. Projeďte se jako pravý rallye závodník, Jako jediní na trhu Vám nabízíme neskutečný zážitek jízdy v opravdovém klenotu mezi rallye vozy, jedná se o legendární sportovní vozidlo Subaru Impreza WRX STI. Užijete si i extrémní jízdu na silnici, polygonu, šotolině a v zimních měsících i dovádění na sněhu, při kterém vám adrenalin stoupne na maximální možnou úroveň.

Fotogalerie speciálu Subaru Impreza WRX STI

Speciál Subaru Impreza WRX STI

Prezentační videa v podání Showcars: